Autobusem nad morze? No pewnie, jedziemy! Wakacyjne połączenia nad morze i na Kaszuby.

Aktualności

Sprawdź naszą sezonową ofertę – tu latem pojedzie więcej autobusów.

Krynica Morska, Kąty Rybackie, Stegna, Jantar, Mikoszewo, Piaski, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Chłapowo, Rozewie, Wdzydze Kiszewskie, Gołuń – to tylko niektóre z miejscowości, które są chętnie wybierane na letni, wakacyjny wypoczynek. Sprawdź jak tu dojechać autobusem razem z nami na stronach PKS Gdańsk.

Wszystkie te sezonowe połączenia funkcjonują codziennie w okresie letnich wakacji tj. już od soboty 22 czerwca do niedzieli 1 września 2024 r. włącznie (od poniedziałku do piątku, a także w soboty, niedziele i święta). W tym czasie nie będą funkcjonować linie oznaczone jako wyłącznie szkolne i kursy oznaczone w rozkładach jazdy jako wykonywane wyłącznie w dni nauki (okres ten jest bowiem wolny od nauki szkolnej).

Gdzie najpiękniej na Kaszubach w okolicach Kartuz? Oczywiście w Ostrzycach, Chmielnie, Gowidlinie, Stężycy, Szymbarku, albo Mezowie. Pamiętaj także, że jeździmy z Kartuz do Gdańska na trasie linii 801 i 810. Nie zapomnij odwiedzić Jarmarku Dominikańskiego! Sprawdź nasze rozkłady jazdy także w powiecie kartuskim (wszędzie tu dojedziecie naszym autobusem także latem)!