Wakacyjne połączenia nad morze i na Kaszuby – tu latem pojedzie więcej autobusów (sprawdź sezonową ofertę)

Aktualności

Krynica Morska, Kąty Rybackie, Stegna, Jantar, Mikoszewo, Piaski, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Chłapowo, Rozewie, Wdzydze Kiszewskie, Gołuń, – to tylko niektóre z miejscowości, które są chętnie wybierane na letni, wakacyjny wypoczynek. Sprawdź jak tu dojechać razem z nami, bo wszędzie tu kursują z i do Gdańska autobusy spółki PKS Gdańsk w ramach sezonowej oferty połączeń.

linia 860 – na Kaszuby (nad jezioro i w bory)!
Gdańsk – Kolbudy – Przywidz – Kościerzyna – Wdzydze Kiszewskie – Gołuń (PDF)
Rozkład z każdego przystanku (klik)

linia 870 – nad morze i Mierzeję Wiślaną!
Gdańsk – Mikoszewo – Jantar – Stegna – Sztutowo – Kąty Rybackie – Krynica Morska – Piaski (PDF)
Rozkład z każdego przystanku (klik)

linia 890 – nad morze i Półwysep Helski!
Gdańsk – Gdynia – Kosakowo – Puck – Władysławowo – Chłapowo – Rozewie – Jastrzębia Góra – Gdynia – Gdańsk (PDF)
Rozkład z każdego przystanku (klik) – autobusy na tej trasie zapewniają najszybszy dojazd do Gdyni i Gdańska z Władysławowa i Jastrzębiej Góry po zakończonej dobie hotelowej (omijamy korki)! W sezonie 2022 wykonujemy na tej trasie wyłącznie jeden kurs, który dedykowany jest turystom kończącym dłuższy wypoczynek lub udającym się na pobyt kilkudniowy (ale oczywiście nie tylko – mamy miejsce dla każdego)!

Wszystkie te sezonowe połączenia funkcjonują codziennie w okresie letnich wakacji tj. już od soboty 25 czerwca do 31 sierpnia 2022 r. (od poniedziałku do piątku, a także w soboty, niedziele i święta). Bilety na przejazd zakupisz on-line z wyprzedzeniem: korzystając z wyszukiwarki połączeń na stronie internetowej www.pks.gdansk.pl lub u kierowcy w autobusie bezpośrednio przed odjazdem.

 

W powiecie kartuskim (połączenia autobusowe z i do Kartuz) zachęcamy do wyboru wakacyjnego wypoczynku m. innymi w Chmielnie (dojazd zapewniają autobusy na trasie linii 4 i 8), Sulęczynie (linia 7 i 14), Stężycy i Szymbarku (linia 13) – rozkłady jazdy dostępne on-line bezpośrednio na naszej witrynie internetowej.

 

Brak nastepnych artykułów