Sprzedaż autobusów

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę sprzedaży szerokiej gamy używanych autobusów renomowanych marek: MAN, Mercedes, Setra i Solaris. Jako przedsiębiorstwo przewozowe z wieloletnim doświadczeniem posiadamy odpowiednie zaplecze warsztatowe i wiedzę eksploatacyjno-techniczną, aby móc zaoferować Państwu tanie w eksploatacji i niezawodne autobusy po konkurencyjnych cenach. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie sprowadzić z zagranicy odpowiedni pojazd, przygotować pod względem technicznym i estetycznym oraz skompletować dokumenty niezbędne do jego rejestracji w Polsce.

 

W szczególności polecamy następujące autobusy:

w segmencie przewozów lokalnych i regionalnych (w tym szkolnych)

  • Mercedes O407 i O408,
  • Mercedes O550 Integro,
  • Setra S315 w wersjach NF (niskopodłogowa) lub UL (wysokopodłogowa)

w segmencie przewozów miejskich i podmiejskich

  • w klasie MIDI (9-10-metrowe): MAN NM223 Lion’s City, Mercedes Citaro K, Solaris Urbino 10,
  • w klasie MAXI (12-metrowe): MAN NL283 Lion’s City, Mercedes O530 Citaro, Solaris Urbino 12,
  • w klasie MEGA (18-metrowe, przegubowe): MAN NG313 Lion’s City, Mercedes O530G Citaro, Solaris Urbino 18.

 

Wszystkie oferowane autobusy przeszły gruntowny przegląd techniczny, remont blacharski i renowację wnętrza, co pozwala zakładać ich dalszą, minimum 10-letnią eksploatację. Na rynku wtórnym staramy się pozyskiwać pojazdy charakteryzujące się relatywnie niskimi przebiegami rzędu 400-600 tys. km. Na życzenie kupującego jesteśmy w stanie dokonać zmian wizualnych (lakierowanie) oraz wyposażyć pojazd w zaprogramowane wyświetlacze kierunkowe.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. W mailu zwrotnym prześlemy ofertę z aktualnie posiadanymi autobusami na sprzedaż.

 

Kontakt:
tel.: 516 008 066
e-mail: biuro@gryfkartuzy.pl